SWAN VALLEY MIDDLE SCHOOL  
  HONOR ROLL     3.50 – 4.00  
  3RD MARKING PERIOD 2016.2017  
  * * * * * * * *  
     
6TH GRADE 7TH GRADE 8TH GRADE
ADAMS, STELLA M. ADAMS, MARK J. BAILEY, NOLAN M.
AVILA, ELLIANNA R. BAASE, KAYLA M. BELL, OLIVIA G.
BAILEY, BROOKE M. BELL, ALYSSA BENJAMIN, LEAH M.
BEERY, JACKSON R. BIELBY, LAUREN J. BISSONNETTE, ALEXIS I.
BENJAMIN, JAKOB D. BRANDEL, CALEB A. BLACK, NICHOLAS
BOOTH, BRIAN M. BRANDT, BRANDON H. BULA, JOSEPH M.
BRANDT, LYBERTY R. CIESLA, RACHEL A. BURGESS, JESSICA L.
BROOKS, ETHAN M. CUPP, CHASE R. CATLIN, PAIGE M.
BURKEY, PARKER R. DAVIS, THOMAS G. II COATES, PARKER
CALL, KYLIE N. DIAZ, CASTULO Z. JR CRUMP, JOSHUA A.
CAMPBELL, ROSE L. DUPUIS, AVARIE B. DAWSON, MAKENNA M.
COFFEL, NATHANIEL E. EARLEY, AMY M. DAWSON, MAXWELL T.
DEMAND, KYLE L. ENDERI, NICOLE A. DEMAND, MAYA E.
DIBLASI, ASHTON M. FENNELLY, BRODY J. DUCHARME, HUNTER R.
DIEFENBACH, OWEN G. FERRIER, MASON A. DUNN, ERIC A.
DURUSSEL, TYLER N. FRUK, MAKENNA ERLENBECK, IAN M.
FEINAUER, ZACHARY J. GRANDY, TREVOR A. FERRIER, MALERIE G.
FELDOTTE, PIPER GUNTER, ALESSIA M. FLORENCE, HAILEY L.
FOGG, HANNAH J. HAHN, ZACHARY R. FULLER, NATHAN G.
GALSTERER, OWEN R. HAMLIN, JOSHUA A. GARPIEL, HUNTER M.
GINARDI, GRACELYN HARBERT, COOPER D. GOLDENSOPH, AVERY B.
GRANDY, MAKENZIE L. HERNANDEZ, ALYSSA GUERRERO, MATTHEW A.
GRIFFITH, DREW M. HINSKEY, MADISON T. HOOVERMAN, AIDEN R.
GROVER, ANDREW O. KARST, HUDSON J. JOHNSON, MORGAN W.
GUILBEAUX, PAYTON J. KERBY, MAXWELL D. JONES, ALLISON P.
GUTKA, GABRIELLE C. KILLINGBECK, ELIZABETH K. JOSLYN, RACHEL S.
HARTWICK, MELODY R. KILTS, GENEVIEVE E. KALNBACH, ZOE M.
HIMMELEIN, BRAYLEN LEDDY, ALYSSA A. KINNEY, GAVIN E.
HOEPPNER, ETHAN J. MCCLURE, ALEXANDER W. KITTLE, JAINA M.
HUMPERT, ROBERT T. III MILESKI, ADRIANNA KOCH, HANNAH G.
INMAN, ALEX T. MURPHY, HANNAH C. KOLEVAR, BROOKE M.
JOHNSON, SAWYER S. PARKER, ETHAN A. KRIEGER, BROOKE I.
KAECKMEISTER, DREW PRZYBYLSKI, JACOB A. KROSS, PETER R.
KEMERER, CAROL M. RIEGEL, AMANDA M. KRUPNEK, RACHEL L.
KLEIN, CONNOR M. RIGTERINK, ABIGAIL I. MACDONALD, ELLIE E.
KUHN, ADAM J. ROSAS, JULIA A. MENCHACA, MEGAN L.
KUMAR, NICHOLAS J. SEAMON, LUCAS MENDYK, ALISYN R.
LEDDY, BROOKE L. SOBOL, HAILEY M. MILESKI, ALEXANDER J.
LEDDY, CLAIRE SPARKS, DANA M. PEEK, TYLEE J.
LEWIS, AVA M. SPRAGUE, LAUREN R. PETERS, NICHOLAS E.
MATUREN, II, PAUL D. TAYLOR, HUNTER T. RIGTERINK, CHRISTOPHER S.
MCKIM, MATTHEW L. TODD, MATTHEW SCHICHT, ANNA
MILLER, COLLIN A. TURNER, HALIE M. SCHRAMKE, COLLIN M.
MORGAN, MADISON R. VACIK, CAMERON C. SCHREMS, PAIGE M.
MUTER, RYLEI VANBOCXLAER, CONNOR T. SCHREUR, RILEY J.
PETERS, ERIN E. WALKER, MADISON S. SIMONS, ELIZABETH N.
PSETAS, ELENA C. WALKIEWICZ, AMY L. STALLINGS, BRANDON M.
RANKIN, CAMERON J. WOODS, MEAGAN N. STARK, PATRICIA M.
RESIO, RACHEL I. WOYCIK, ABIGAIL R. STEINKE, BOWEN
SCHALK, ADELINE R.   STEPHENS, EMMA J.
SCHIEBNER, AVA G.   WAITE, TEAGAN B.
SCHIEBNER, KIERSTEN P.   WEBB, HANNAH I.
SCHNORENBERG, MAYA    
SLAYBAUGH, TAYLA E.    
SMITH, HUNTER E.    
SNOOK, AUTUMN    
STEPHENS, LEXIE T.    
TUREK, LOGAN J.    
WALDRON, BRIANNA M.    
WHELTON, JOSCELYN R.    
WICKHAM, SAM M.    
WOLFGANG, LILLIAN    
WORTLEY, SARAH K.